یکی از خدمات مهم و اصلی شرکتهای باربری تهران، خدمات حمل بار است که شامل حمل بار در تهران و همچنین ارسال بار به شهرهای دیگر کشورمان می شود. امروزه به دلایل متعددی چون اسباب کشی خانه ها، جابجایی لوازم اداری و یا تولیدی - صنعتی، ارسال کالا و موارد دیگری از این دست، جابجایی بار میان تهران و شهرهای دیگر کشورمان صورت می گیرد. یکی از شهرهایی که میزان تقاضاهای ارسال بار میان آن و تهران در دهه های گذشته قابل توجه بوده است، بندرعباس است و شرکت باربری تهران تیک بار نیز در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به همشهریان گرامی آماده است تا در زمینه حمل بار از تهران به استان هرمزگان و بلعکس، کلیه همکاری های لازم را با شما هموطنان گرامی داشته باشد. 

عزیزانی که درخواست حمل بار از تهران به بندرعباس و از بندرعباس به تهران را دارند می توانند همه روزه با شماره

09115712434

تماس حاصل نمایند.


باربری تهران بندرعباس:

همانطور که اشاره کردیم امروزه حمل و نقل وسایل و لوازم میان شهرهای کشورمان از جمله حمل بار میان تهران و بندرعباس بصورت روزانه صورت می گیرد. اصولا حمل بار میان تهران و نقاط دیگر کشورمان می تواند به دلایل مختلفی باشد از جمله:

اسباب کشی منزل
ارسال اجناس و کالاها
حمل و نقل وسایل و لوازم شرکتها، سازمان ها، موسسات، کارخانه ها، مراکز مختلف تولیدی، صنعتی، فرهنگی، ورزشی و ...
جابجایی و ارسال قطعات یدکی و یا صنعتی

و موارد دیگر که موجب می شود مسئله حمل بار بندرعباس به تهران (و یا برعکس) امروزه اهمیت زیادی داشته باشد و هر روز تعداد زیادی خودروهای باربری میان این دو شهر و در جاده ها مشغول تردد باشند. 


حمل بار تهران بندرعباس


اهمیت حمل بار تهران بندرعباس: 

استان هرمزگان به مرکزیت شهر زیبای بندرعباس، یکی از مهمترین استان های جنوبی کشورمان است که همواره به دلایل متعددی اهمیت خاصی در اقتصاد ایران داشته و دارد. استان هرمزگان دارای مساحتی در حدود 68 هزار کیلومتر مربع است و از این لحاظ هشتمین استان کشورمان محسوب می شود. 

از طرف دیگر موقعیت استراتژیک و بسیار مناسب این استان از لحاظ توریسم (به ویژه در جزایری مانند کیش و قشم) و همچنین صادرات و واردات از طریق بندرعباس نیز بر اهمیت این استان افزوده است بطوری که استان هرمزگان امروزه جزو مهمترین استان های کشورمان در زمینه امور نام برده است و این دستاورد حاصل زحمات بی دریغ و کوشش های هموطنان مان به ویژه مردم خونگرم و مهربان هرمزگان بوده است. 

از این رو طبیعتا جابجایی بار بین تهران و بندرعباس - و همچنین سایر مناطق و یا شهرهای استان هرمزگان - متقاضیان زیادی دارد و ارسال بار میان این دو شهر اهمیت زیادی در اقتصاد کشورمان ایفا می کند. چرا که همانطور که اشاره کردیم، بخش قابل توجهی از صادرات و واردات کشورمان از طریق بندرگاه های این استان، به خصوص بندرعباس صورت می گیرد. 

از طرف دیگر با توجه به رونق روزافزون وضعیت اقتصاد و توریسم در این استان و همچنین بهبود وضعیت رفاهی و زندگی ساکنان شهرهای بندرعباس، بندر لنگه و همچنین اهالی جزایر کیش و قشم، مهاجرت از استان های مختلف ایران به این استان به ویژه از تهران، افزایش پیدا کرده است. در این میان بسیاری از این افراد به دنبال اثاث کشی از تهران به بندرعباس و یا مناطق این استان هستند و این امر نیز نیازمند به خدمات باربری و حمل بار به شهرستان می باشد. 


باربری تهران بندرعباس


مسیر حمل بار تهران بندرعباس:

جهت حمل و نقل بار میان تهران و بندرعباس، مسیرهای مختلفی وجود دارد که دو مسیر اصلی دارد یکی جاده 71 است که از تهران به استان های قم، اصفهان، یزد، کرمان عبور کرده و سرانجام به بندرعباس در استان هرمزگان ختم می شود. مسیر اصلی دیگر، جاده 65 است که از تهران به استان های قم، مرکزی، اصفهان، فارس منتهی شده و از استان فارس از طریق جاده های دیگری به بندرعباس می توان دسترسی پیدا کرد. (در واقع انتهای جاده 65 به استان بوشهر منتهی می شود) 

خوشبختانه در طول دهه های گذشته، با گسترش جاده ها و بهبود وضعیت حمل و نقل در کشورمان وضعیت باربری در جاده های بین شهری به ویژه مراکز استان ها بهبود چشمگیری پیدا کرده و حمل بار به شهرستان ها از تهران به بندرعباس و شهرهای دیگر استان هرمزگان امروزه به آسانی انجام می شود. به خصوص با وجود خودروهای مجهز باربری که موجب شده تا حمل اثاثیه منزل و شرکت ها و مراکز مختلف راحت تر و ایمن تر صورت بگیرد. البته پیش از ارسال بار بین استان های تهران و هرمزگان، بسته بندی اثاثیه به دقت صورت بگیرد، کاری که البته همکاران ما در شرکت اتوبار تهران تیک بار به خوبی انجام می دهند و مطابق با استانداردهای بین المللی باربری آنرا به بهترین و ایمن ترین شکل ممکن انجام می دهند.


حمل و نقل بار از تهران به بندرعباس 


تعرفه و قیمت حمل بار بندرعباس تهران:

حمل و جابجایی بار تعرفه های خاص خودش را دارد و همانطور که در بخش قیمت و هزینه باربری در این راستا توضیح داده ایم، این امر در نهایت تابع چندین مورد است که بر اساس این موارد هزینه حمل بار تهران بندرعباس (و یا سایر شهرها) محاسبه و به مشتریان محترم اعلام می شود. شرایط و موارد مهمی از قبیل:

حجم وسایل و لوازمی که باید بسته بندی و به مقصد (استان هرمزگان) حمل شوند. 
تعداد و نوع خودروهای حمل بار مورد نیاز جهت ارسال بار
مسافت 
وضعیت جاده و شرایط جوی

همکاران ما هنگام حمل بار از تهران به هرمزگان و یا سایر استان های کشورمان تمام شرایط آب و هوایی و مسائل مهم دیگر را در نظر می گیرند و تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین تکنیک های بسته بندی بار و اثاثیه و همچنین از خلوت ترین مسیرها و جاده های کشورمان با بهره گیری از مجهزترین خودروهای بار کلیه لوازم و وسایل شما را به سلامت به مقصد ارسال کنند. 

در نهایت در ازای هزینه ای که پرداخت می کنید، می توانید با خیال راحت شاهد حمل و جابجایی بار و یا وسایل خود میان بندرعباس و تهران باشید. 


هموطنان گرامی که قصد رزرو خدمات حمل بار میان استان های تهران و هرمزگان دارند، می توانند به این منظور با شرکت باربری تیک بار تماس بگیرند. ما در تمامی مراحل در کنار شما هستیم و بهترین سرویس ها را به شما ارائه می دهیم.