یکی از دغدغه های اصلی مشتریان ما و افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری خود را دارند نحوه بسته بندی است. بسته بندی صحیح از چهار جهت حائز اهمیت است:

1-بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.

2-بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.

3- نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

4-زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.


باربری تهران تیک بار با سالها تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منازل آماده ارائه خدمات حرفه ای خود جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداره و شرکت ها و کارخانه ها است.

می توانید جهت بسته بندی صحیح لوازم لوکس و خاص خود مانند پیانو، یخچال های ساید و اشیاء عتیقه و قیمتی خود که نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد از خدمات بسته بندی و جابجایی و حتی چیدن وسایل به همراه تضمین و گارانتی(خدمات VIP) تیک بار استفاده نمایید و سرعت و کیفیت در باربری را تجربه نمایید.

تیک بار خیال شما را از اضطراب و استرس های طبیعی مربوط به اسباب کشی و خستگی های ناشی از بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل آسوده می کند.


نمونه بسته بندی لوازم منزل توسط پرسنل باتجربه باربری تهران تیک بار


خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم در تهران


بسته بندی لوازم اداری چگونه انجام می شود؟

بسته بندی اصولی و دقیق اثاثیه برای ادارات و شرکت ها از عوامل مهمی است که به سبب آن بتوانیم یک اسباب کشی راحت و مناسب داشته باشیم.البته چنانچه این کار به صورت غیر اصولی انجام گیرد، ممکن است عکس این ماجرا هم پیش بیاید و دچار مشکلات زیادی در این بین شویم. بسته بندی لوازم شرکت ها ممکن است در نگاه اول ساده تر از بسته بندی اثاث منزل به نظر برسد اما در حقیقت این گونه نیست و فاکتورهای زیادی را باید برای این کار در نظر گرفت.

از جمله نکات مهم در بسته بندی لوازم اداری و شرکت ها انتخاب روش است. اینکه همه لوازم هر اتاق در جعبه یا جعبه های خاص قرار گیرد یا اینکه روش بسته بندی بر اساس نوع لوازم باشد و لوازم مشابه را در کنار هم قرار دهیم.ضمنا به دلیل حجیم بودن، انتخاب نوع کارتن اسباب کشی نیز بسیار حائز اهمیت است.

نحوه علامت گذاری جعبه ها جهت چینش سریعتر و بارگیری راحت تر نیز از جمله مواردی است که باید هنگام بسته بندی وسایل اداری در نظر گرفت و تا حد امکان از اتلاف وقت جلوگیری نمود.


نکاتی در مورد بسته بندی وسایل شرکت ها :

برچسب گذاری :

سعی کنید روی تمام کارتن ها و جعبه هایی که بسته بندی کرده اید برچسب بزنید. این برچسب ها که بهتر است رنگی باشد، لازم است حاوی اطلاعاتی در مورد محتویات کارتن و اتاقی که قرار است در آن قرار بگیرد باشد.


جدا کردن لوازم شکستنی :

وسایل ظریف و شکستنی را به صورت جداگانه بسته بندی کنید و با برچسب های مشخص روی آنها علامت "شکستنی" بزنید. همچنین هنگام بارگیری، این بسته بندی ها را در بالای کارتن های دیگر قرار دهید.


بسته بندی لوازم اداری :

بسته بندی لوازم و ادوات اداری و دفتری احتمالا سخت ترین بخش اسباب کشی خواهد بود. بدلیل آسیب پذیر بودن این لوازم مانند مانیتورهای کامپیورتر و لپ تاپ، دستگاه های کپی و فکس، سانترال و گوشی های تلفن لازم است هنگام بسته بندی دقت فراوانی شود.


بسته بندی وسایل و لوازم شرکتها و اداره ها


بسته بندی لوازم منزل چگونه انجام می شود؟

بسته بندی اثاثیه منزل بخش مهمی از این خدمات است و بیشتر مشتریان ما از نقاط مختلف تهران در واقع به منظور اسباب کشی منزل و حمل اسباب و اثاثیه محل سکونت خود با همکاران ما تماس می گیرند. امروزه نحوه بسته بندی اسباب و لوازم منزل اهمیت زیادی دارد و کیفیت بسته بندی اثاثیه موجب می شود که تا حد زیادی ایمنی و سلامت بار تضمین شود.

نکته مهم اینجاست که یکی از بخش های مهم خدمات اتوبار و باربری تهران، مرحله بسته بندی است. این کار ظرافت ها و دقت خاصی را نیاز دارد که به جرات می توان گفت که کیفیت انجام مراحل بعدی اسباب کشی را نیز تضمین می کند. امروزه کارگران شرکتهای باربری در تهران و یا شهرهای دیگر کشورمان، سعی می کنند تا با استفاده از بهترین وسایل و لوازم این مرحله را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانند و با استفاده از لوازم مناسب این کار را انجام دهند. مانند:

کارتن های چندلایه (از نوع پنج لایه یا هفت لایه) جنس روغنی
برچسب (Label) جهت چسباندن روی کارتن ها به منظور مشخص کردن محتویات آنها
نایلون و یا پوشش (کاور) پلاستیکی حباب دار و ضد ضربه (به خصوص جهت بسته بندی وسایل شکستنی)
طناب
چسب های نواری
روزنامه باطله
فوم ضربه گیر


بسته بندی اثاثیه در تهران


بسته بندی در ظاهر ممکن است کاری ساده بنظر برسد اما در مواردی مانند بسته بندی اثاث منزل، این کار حساسیتی دوچندان خواهد داشت چرا که:

بسته بندی وسایل منزل باید در مدت زمانی کوتاه صورت گیرد.
این کار طوری انجام شود که وسایل و اشیاء منزل در طول مسیر باربری، آسیبی نبینند و یا گم نشوند.
اشیاء شکستنی و حساس در جعبه های کوچکتر و اشیاء و وسایل دیگر در جعبه ها و کارتن های بزرگتر جا داده شوند.
بسته بندی وسایل و لوازم با استفاده از کارتن های مختلف و مخصوص انجام شود. (برای مثال بسته بندی برخی لباس های رسمی با استفاده از کارتن رگال دار صورت گیرد)
کلیه وسایل و لوازم (از جمله اجاق گاز و لوازم آشپزخانه، وسایل ورزشی، پوشاک، انواع مبل، لوازم برقی، فرش و موکت، لوازم صوتی تصویری و غیره)

رعایت نکات فوق موجب افزایش سرعت کار و همچنین حفظ ایمنی بار و اثاثیه در طول حمل و نقل آنها می شود. شرکت باربری تیک بار با داشتن توانایی های لازم و همچنین تجربه ای بسیار موفق در زمینه بسته بندی کلیه لوازم و وسایل خانگی آماده سرویس دهی به شما شهروندان گرامی اقصی نقاط تهران است.


ابعاد کارتن های بسته بندی اسباب کشی چگونه است؟

سایز کارتن های بسته بندی به شرح زیر است:


طول عرض ارتفاع
75 60 65
60 50 50
50 50 50
45 43 43
30 30 30
30 20 25

کارتن های بزرگ مخصوص حمل وسایل سبک مانند قابلمه است و کارتن های کوچک نیز جهت بسته بندی ظروف چینی، کریستال و ... است. به این ترتیب وسایل بیشتری روی هم چیده نمی شود و ظروف و وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری، دچار آسیب دیدگی نمی شوند.

ناگفته نماند که کارتن های 30*30*30 مخصوص حمل کتاب هستند.


مزایای استفاده از خدمات یک شرکت بسته بندی وسایل منزل چیست؟

·در صورت اعلام درخواست از جانب شما کلیه وسایل و ابزار لازم بسته بندی وسایل منزل هنگام اسباب کشی، مانند نوار چسب، کارتن در ابعاد مختلف، انواع ریسمان و بندهای کشی و... از جانب شرکت خدمات اسباب کشی ارائه می گردد و نیازی نیست نگران تامین این وسایل باشید.

·بسته بندی لوازم حساس منزل یا شرکت مانند تلویزیون، مانیتورها و لوازم شکستنی، به دلیل تجربه بالا و در اختیار داشتن انواع ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و همچنین بسته بندی وسایل به شکل حرفه ای احتمال آسیب به اثاثیه حساس و با ارزش شما را هنگام اسباب کشی به حداقل می رساند.

·عموما بسته بندی اثاث منزل و حتی لوازم شرکت و ادارات کاری وقت گیر و خسته کننده است که نیاز به چندین روز صرف وقت از جانب شما و دوستان و خانواده خواهد داشت. از طریق سپردن بسته بندی لوازم منزل خود به یک تیم مجرب، می توانید از هدر رفت این زمان جلوگیری کرده و بجای آن به فعالیت اصلی و کسب و کار خود بپردازید.همچنین از بوجود آمدن خستگی، کوفتگی و مشکلات جسمی نیز جلوگیری نمایید.

·بدلیل تجربه بیشتر و ابزار بهتر و همچنین پرسنل زبده و حرفه ای کار بسته بندی وسایل خانه بسیار سریع تر انجام می گیرد. زیرا ما کاملا می دانیم برای بسته بندی لوازم شکستنی چگونه عمل کنیم، بسته بندی را از کدام بخش شروع کنیم و یا مثلا در صورت نیاز مبلمان منزل را چگونه در نهایت دقت و سرعت بسته بندی آماده حمل نماییم.

·استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی برای بسته بندی اثاث منزل باعث می شود باربری و حمل اثاث شما نیز بسیار سریعتر انجام گیرد. زیرا ما طبق تجربه می دانیم از چه ابعاد کارتن ها یی استفاده کنیم چگونه اسباب و اثاثیه را بسته نماییم تا هم جای کمتری اشغال کنند و هم راحت تر حمل شوند.

·ضمنا بسته بندی وسایل هرچه دقیق تر و اصولی تر انجام شود، باز کردن و چیدن آنها در منزل و مقصد جدید نیز سریعتر و راحت تر خواهد بود.

بصورت کلی با توجه به تمامی موارد گفته شده، از طریق سپردن وظیفه بسته بندی لوازم خود به یک شرکت خدمات اسباب کشی حرفه ای از خستگی ایجاد آسیب جسمی جلوگیری کرده و احتمال آسیب رسیدن به لوازم خانه یا شرکت را به حداقل برسانید و به این ترتیب در زمان و هزینه نهایی اسباب کشی خود صرفه جویی نمایید.


خدمات بسته بندی لوازم و وسایل منزل و شرکت


تعرفه و قیمت بسته بندی:

تعرفه ها و نرخ بسته بندی لوازم منزل و یا شرکتها به عوامل متعددی وابسته است از جمله: تعداد کارتن های مورد استفاده و سایر لوازم بسته بندی. در این راستا تهیه کارتن و یا لوازم دیگر جهت بسته بندی اثاثیه و تعداد و همچنین نوع آنها تاثیر زیادی در هزینه های بسته بندی دارد. در مجموع می توان گفت موارد زیر در تعیین قیمت نهایی بسته بندی اثاثیه تاثیرگذارند:

تعداد کارگران مورد نیاز
نوع کارتن (چند لایه بودن، گرماژ، سایز کارتن و غیره)
تعداد کارتن و وسایل مورد استفاده (برای مثال مقدار رول پلاستیک و نایلون های حباب دار)
قیمت و تعرفه های اتحادیه

هزینه کارتن های بسته بندی اثاثیه از 7 هزار تومان شروع می شود تا 20 هزار تومان که تعرفه نهایی آن بستگی به ابعاد کارتن ها دارد.

ضمنا هزینه کارگر حرفه ای بسته بندی (آقا و خانم) ساعتی 25 الی 30 هزار تومان می باشد.

از طرف دیگر وقتی که این کار را به همکاران ما بسپارید یعنی در واقع کار را به کاردان سپرده اید. به همین جهت از شما همشهریان گرامی دعوت می کنیم که جهت اسباب کشی و بسته بندی انواع وسایل و لوازم منزل و یا محل کار و کسب خود با ما تماس بگیرید.


شعبه شمال تهران :88101539 شعبه شمال غرب تهران :22116910 شعبه غرب تهران :44617724 شعبه مرکز تهران :88875794

بسته بندی اثاث منزل و همچنین بسته بندی لوازم اداری و شرکت خود را به ما بسپارید تا در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید و در کنار آن از سلامت اسباب خود مطمئن شده و قیمت و هزینه نهایی اسباب کشی خود را نیز کاهش دهید. واقعیت این است بسته بندی اسباب و اثاثیه کاری تخصصی است و نیاز به تجربه و مهارت زیادی دارد. عدم رعایت نکات حتی خیلی کوچک هم می تواند منجر به آسیب های جدی به لوازم و خسارت های مادی و معنوی گردد.

بسته بندی وسایل منزل یا شرکت اولین مرحله از سری مراحل اثاث کشی محسوب می شود مهمترین آنها نیز هست زیرا در صورتی که مرحله بسته بندی به خوبی و به شکل صحیح به انجام برسد، به خودی خود بسیاری از مشکلات و معضلات آینده را کاهش خواهد داد.

با کارشناسان تهران تیک بار تماس بگیرید.

خدمات بسته بندی اثاثیه در سعادت آباد

خدمات بسته بندی اثاثیه در سعادت آباد

اگر قصد اثاث کشی و جابجایی از منطقه سعادت آباد تهران به هر یک از مناطق دیگر این شهر و حتی شهرستان ها را دارید، می توانید با شرکتهای باربری تهران به این منظور تماس بگیرید و به منظور رزرو خدمات بسته بندی اثاثیه و همچنین خدمات حمل بار تهران و یا حمل بار به شهرستان، اقدام کنیدnbsp;شرکت اتوبار تهران تیک بار نیز یکی از بهترین شرکتهای ارائه دهنده این خدمات است و با توجه به اینکه یکی از دفاتر اصلی شرکت نیز در همین منطقه قرار دارد، با داشتن تجربه ای طولانی و همچنین نزدیک بودن به شما همشهریان گرامی مقیم منطقه سعادت آباد، براحتی سرویس ها و خدمات لازم را در این زمینه ها در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین شما اهالی محترم سعادت آباد تهران اگر قصد استفاده از بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی وسایل خود را دارید، بدون هیچ نگرانی می توانید با کارشناسان شرکت باربری تیک بار در تهران تماس بگیریدnbsp;همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. از جمله زمان بسته بندی، تعرفه و هزینه خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل، وسایل و لوازمی که بسته بندی می شوند، نوع کارتن ها و لوازم مورد استفاده جهت بسته بندی و موارد دیگرnbsp;شما می توانید جهت هر یک از دو حالت زیر اقدام کنید و از مزایای خدمات شرکت باربری و اتوبار تیک بار بهره مند شوید:• خدمات بسته بندی وسایل و لوازم منزل• بسته بندی وسایل شرکتها، موسسات و غیرهمورد اول که مربوط به خدمات بسته بندی لوازم منزل است و جهت اسباب کشی و حمل بار منزل در سعاتد آباد صورت می گیرد. اما مورد دوم مربوط به جابجایی و انتقال محل کار شماست. یعنی اگر می خواهید موسسه، شرکت، فروشگاه، سازمان، هر گونه مرکز خدماتی، تفریحی، ورزشی، اداری، تجاری، آموزشی و... را از سعادت آباد به هر منطقه و یا شهر دیگری منتقل کنید و قصد جابجایی لوازم و وسایل محل کار خود را دارید، می توانید جهت اقدام و رزرو با همکاران ما تماس بگیریدnbsp;مزایای بسته بندی سعادت آباد:خدمات بسته بندی سعادت آباد همانطور که توضیح دادیم، بخشی از خدمات باربری سعادت آباد تهران است و در این راستا همکاران ما (کارگران باربری و سایر پرسنل) از هیچ کوششی به منظور بسته بندی ایمن و مناسب اثاثیه و وسایل شما دریغ نخواهند کرد. به طوری که کلیه اسباب و اثاثیه شما به خوبی بسته بندی شده و آماده حمل بار می شوندnbsp;شاید بتوان گفت که مهمترین مزایای بسته بندی اتوبار سعادت آباد عبارتند از:• دقت در بسته بندی لوازم• سرعت بالای بسته بندی وسایnbsp;• قابل انجام جهت اثاث کشی منزل و اسباب کشی موسسات و شرکتها• استفاده از بهترین لوازم بسته بندی (جعبه و کارتن اسباب کشی و لوازم دیگر)• ایمن بودن وسایل و آسیب نرسیدن به آنها در طول مراحل باربری تهران• قیمت و تعرفه های مناسب و کاملا مقرون به صرفه• وارد نشدن کوچکترین فشار به شما و خانواده جهت بلند کردن و یا بسته بندی وسایلهمانطور که مشاهده می کنید، خدمات بسته بندی سعادت آباد شرکتهای اتوبار تهران می تواند کمک بزرگی به اسباب کشی و جابجایی محل کار و یا سکونت شما کند. به این ترتیب دیگر با وجود همکاران ما جای نگرانی در این زمینه نخواهد بود و شما می توانید به آسانی با کمک همکاران ما از عهده این امر برآیید. بدون اینکه کوچکترین زحمتی بکشید و یا نگران تهیه وسایل بسته بندی باشیدnbsp;هر گونه اسباب و اثاثیه ای که در منزل و یا محل کار خود دارید را می توانید با خیال راحت به همکاران ما بسپارید تا جهت بسته بندی آنها اقدام کنندnbsp;قیمت و هزینه بسته بندی اثاثیه در سعادت آباد:همانند سایر مناطق تهران قیمت و تعرفه های بسته بندی اثاثیه و لوازم بر مبنای موارد متعددی سنجیده و محاسبه می گردد. از جمله این موارد می توان به نکات زیر اشاره کرد:• تعداد کارتن های مورد نیاز جهت بسته بندی لوازم• تعداد کارگران حمل بار جهت بسته بندی وسایل شما• حجم وسایلو البته نکات دیگری که در نهایت تعرفه بسته بندی لوازم شما را رقم می زنند و در نهایت با سایر هزینه ها (مانند تعداد خودروهای باربری و همچنین فاصله محل اولیه تا مقصد حمل بار شما) جمع شده و قیمت و هزینه باربری محاسبه و به مشتریان محترم اعلام می گرددnbsp;جهت بسته بندی کلیه لوازم خود و همچنین خدمات اثاث کشی و حمل بار سعادت آباد با ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار تهران تیک بار در کنار شماست.
بسته بندی لوازم در الهیه

بسته بندی لوازم در الهیه

آیا قصد اثاث کشی و رزرو باربری الهیه را دارید، ولی نگران نحوه ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت خود هستید؟ در این صورت بدون هیچ گونه نگرانی می توانید شرکت باربری تهران تیک بار به عنوان یکی از بهترین شرکتهای اتوبار تهران تماس بگیریدnbsp;ما کلیه موارد و جوانب کار را در نظر می گیریم و به شما همشهریان گرامی مقیم منطقه الهیه تهران (م