اتوبار ستارخان تهران در خدمت شماست. اگر قصد رزرو خدمات اتوبار تهران در ستارخان را دارید با شرکت باربری تهران تیک بار تماس بگیرید. این خدمات که زیرمجموعه واحد اتوبار غرب تهران می باشد به کلیه اهالی محترم مناطق اطراف خیابان ستارخان تهران ارائه می شود. 

اگر در هر یک از مناطق اطراف خیابان ستارخان تهران سکونت دارید و یا محل کار شما در آن واقع شده است، می توانید جهت رزرو خدمات اسباب کشی و حمل بار ستارخان با همکاران ما در واحد باربری غرب تهران تماس و جهت هماهنگی های اولیه و رزرو خدمات اتوبار ستارخان تهران اقدام کنید. 


خدمات باربری ستارخان:

کلیه اهالی محترم منطقه ستارخان و همچنین صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف می توانند جهت اثاث کشی و حمل بار در خیابان ستارخان با همکاران ما تماس بگیرند و جهت رزرو خدمات اتوبار تهران در این منطقه و اثاث کشی اقدام کنند. شرکت اتوبار تهران تیک بار مفتخر است که اعلام کند کلیه خدمات و سرویس های لازم را به اهالی محترم این منطقه و همچنین مدیران مراکز و مشاغل مختلف در این منطقه از غرب تهران را ارائه می دهد. 

شرکت باربری تیک بار به کیفیت کار و همچنین میزان رضایت مشتریان خود در سراسر مناطق تهران و حومه، اهمیت زیادی می دهد. به همین جهت ما تلاش می کنیم تا ضمن حفظ کیفیت بالای خدمات اسباب کشی و حمل و نقل بار شما، کلیه خدمات مورد نیاز شما را در زمینه اتوبار تهران به بهترین نحو ممکن ارائه بدهیم:

بهترین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت
حمل بار به خارج از کشور
اعزام بهترین کارگران باربری به محل شما 
جابجایی و حمل گاو صندوق های خانگی و یا اداری
صدور بیمه باربری
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس در ستارخان
سرویس های شبانه روزی حمل بار در اغلب ایام سال
حمل بار به شهرستان های کشورمان از منطقه ستارخان تهران

به این ترتیب کلیه خدمات اثاث کشی و جابجایی وسایل و اموال مشتریان محترم از خیابان ستارخان صورت می گیرد. 


اتوبار و باربری ستارخان


محدوده اتوبار ستارخان:

خدمات اتوبار ستارخان تهران همانطور که نوشتیم، جزئی از مجموعه خدمات باربری غرب تهران است و کلیه شهروندان محترم جهت رزرو خدمات اسباب کشی و حمل بار می توانند با همکاران ما در شعبه مذکور تماس بگیرند. ستارخان یکی از خیابان های غربی شرقی واقع در ناحیه غرب تهران است که از یک طرف میدان توحید و بزرگراه چمران را به فلکه اول و دوم صادقیه متصل می کند. موقعیت مناسب این خیابان و دسترسی آن به بزرگراه های شیخ فضل الله، یادگار امام، اشرفی اصفهانی، میدان آزادی و بسیاری از مناطق کلیدی غرب تهران موجب شده تا کل محدوده این منطقه از تهران جهت تردد و عبور و مرور خودروها و ماشین های باربری بسیار مناسب باشد. 

به همین جهت جای هیچ گونه نگرانی نیست و شما همشهریان گرامی می توانید هر زمانی که تمایل داشتید، جهت رزرو اتوبار تهران در خیابان ستارخان اقدام کنید. ما به یاری شما خواهیم آمد و به کمک بهترین ها در کنار شما خواهیم بود:

بهترین کارگران حمل بار
بهترین خودروهای اتوبار تهران
استفاده از وسایل و لوازم باربری درجه یک و حرفه ای
زمان بندی و هماهنگی های مناسب با مشتریان 
ارائه کلیه خدمات حمل بار در داخل و خارج از تهران (شامل: حمل بار تهران و غیره)
بسته بندی مناسب و درجه یک کلیه لوازم شما


خودروهای اتوبار ستارخان:

مسئله مهم دیگر که می خواهیم خیال شما را از بابت آن راحت کنیم، مسئله خودروهای باری مورد استفاده است. کلیه خودروهایی مورد استفاده در اتوبار تهران و ستارخان از نوع درجه یک و کاملا مجهز جهت حمل بار هستند. 
این خودروها دارای شرایط بسیار مناسبی جهت امور اتوبار و اسباب کشی ستارخان هستند از جمله:

دارای ایمنی بالایی می باشند. 
شامل انواع کامیون، کامیونت و یا خاور هستند.
رانندگان حرفه ای ما آنها را هدایت می کنند.
دارای فضای کافی جهت جابجایی و حمل بار هستند. 
فضای بار آنها بیشتر از نوع مسقف است. 
مناسب جهت حمل بار تهران و به شهرستان های کشورمان می باشند. 
در شرایط مختلف آب و هوایی (حتی در سردترین روزها و شبهای زمستان) قابل استفاده می باشند. 


در پایان از شما همشهریان گرامی دعوت می کنیم که جهت امور باربری و اتوبار ستارخان تهران با شرکت باربری تهران تیک بار تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری صادقیه

اتوبار مرزداران

آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

باید و نبایدهای باربری

روش های انتخاب شرکت باربری قابل اطمینان