شرکت اتوبار تهران تیک بار در راستای ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات خود به هموطنان گرامی، در زمینه اسباب کشی و باربری تهران به تبریز (و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی) نیز فعالیت دارد. در کنار خدمات باربری تهران، حمل و جابجایی بار از تهران به تبریز یکی از خدمات و تخصص های ما در زمینه حمل بار به شهرستان است.

تبریز یکی از مهمترین شهرهای کشورمان و به نوعی می توان گفت که مرکز نواحی آذری نشین ایران است. این شهر با داشتن مراکز علمی، فرهنگی، آموزشی، نظامی مختلف یکی از شهرهای مهم کشورمان و موجب افتخار تاریخ و فرهنگ ایران و آذربایجان است. استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز در تاریخ ایران نقش مهمی را ایفا کرده اند و گفته می شود که این بخش از خاک کشورمان تمدنی بسیار کهن و چند هزار ساله داشته و از زمان ایران باستان و سلسله های اشکانی و ساسانی یکی از مناطق مهم ایران بوده. نویسندگان و اندیشمندان بزرگی چون طبری، طاهر مقدسی، ابن خردادبه، بلاذری، ناصرخسرو از این شهر در کتاب های تاریخی و یا سفرنامه های خود نام برده اند.

امروزه تبریز و استان آذربایجان شرقی، نقش مهمی در پیشرفت و رشد علم و فرهنگ در کشورمان دارد. به همین جهت به دلیل افزایش ارتباط با تهران شهرهای دیگر کشورمان و مهاجرت و یا اشتغال بسیاری از اهالی این استان در تهران و یا شهرهای بزرگ دیگر، جابجایی و اسباب کشی تهران و تبریز آمار قابل توجهی در طول سالهای گذشته داشته است. از طرف دیگر تبریز به دلیل داشتن مردمانی بافرهنگ و پیشرو در بسیاری از زمینه های علمی و فرهنگی - به خصوص در صد سال اخیر - لقب های فراوانی بر آن گذاشته شده که همگی دلالت بر عظمت و اهمیت ویژه این شهر و تاثیر شگرف آن از لحاظ تولیدی، صنعتی، فرهنگی، اقتصادی و غیره بر کشورمان دارند. از جمله: دومین شهر صنعتی ایران، دومین شهر دانشگاهی ایران، دومین قطب پزشکی ایران، مرکز خودروسازی و قطعات خودرو در ایران، شهر شکلات ایران، شهر زیرگذرها و روگذرها، شهر بدون گدا، امن ترین شهر ایران، سالم ترین شهر ایران، شهر جهانی فرش و ...

که همه اینها نشان دهنده این است که تبریز یکی از شهرهای پرافتخار ایران است. این شهر با توسعه سریع مراکز دانشگاهی، ساختمان های مسکونی، واحدهای اداری و تجاری در نیم قرن اخیر به سرعت توسعه یافته و از آنجا که درصد زیادی از مردم این شهر و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی افرادی تحصیلکرده و بافرهنگ هستند، لذا همواره ضمن توسعه سریع و جابجایی جمعیت در داخل این استان و یا از شهرهای مختلف آن به تهران و یا برعکس، یکی از استان های مهم کشورمان از لحاظ استفاده از خدمات اسباب کشی و باربری است و با توجه به رفت و آمد و ارتباطات فراوان بین مردم این شهر و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی به تهران، حمل و نقل اثاثیه منزل و شرکت از تهران به تبریز و شهرهای اطراف آن، در این میان اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه امروزه تبریز دارای مسیرهای مختلف ترانزیت بار و همچنین فرودگاه بین المللی است که دسترسی و رفت و آمد مردم این استان به نقاط دیگر کشورمان و حتی کشورهای خارجی اطراف را آسان تر می کند.

این شهر دارای موقعیت جغرافیایی مناسبی نیز هست و با داشتن آثار تاریخی و دیدنی فراوان، هتل های مناسب، طبیعتی بکر و زیبا در اطراف آن و نزدیک بودن به کوه سبلان یکی از مراکز مهم گردشگری و توریستی ایران است.


مسیر باربری تهران تبریز:

فاصله تبریز تا شهرهای مهم بین این شهر و تهران نیز قابل توجه است. مسیر اصلی جاده تهران به تبریز در واقع بخشی از آزادراه 2 ایران است که از مشهد بسوی شمال غربی ایران می رود و تهران در میانه آن قرار دارد. این مسیر یکی از مهمترین مسیرهای باربری و حمل بار در ایران است که مورد استفاده خودروهای حمل بار بسیاری از شرکت های باربری و اتوبار تهران و تبریز قرار می گیرد. بین این دو شهر، شهرهای کرج، قزوین و زنجان قرار دارند که در این میان فاصله تبریز تا زنجان حدود 280 کیلومتر و تا تهران 500 کیلومتر می باشد.

البته جای نگرانی نیست چرا که همکاران ما در شرکت اتوبار و باربری تیک بار با داشتن تجربه کافی در زمینه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت، حمل بار و خدمات اسباب کشی تهران به تبریز براحتی می توانند از عهده این کار برآیند و ضمن انجام آماده سازی و بسته بندی وسایل و لوازم شما، با استفاده از بهترین ماشین های باربری از قبیل خاور، کامیون های مسقف و یا وانت بارهای درجه یک و محکم می توانند وسایل و لوازم شما را از تهران به هر یک از شهرهای استان آذربایجان منتقل کنند و در مقصد مورد نظر شما قرار دهند.

خدمات بسته بندی شرکت اتوبار تیک بار به گونه ایست که با استفاده از بهترین لوازم مخصوص بسته بندی حرفه ای جهت اسباب کشی و همچنین بهره گیری از بهترین روش های بسته بندی اثاث منزل، این کار صورت می گیرد بطوری که با استفاده از لوازمی مانند:

·   استرچ رپ

·   چسب های نواری مخصوص و محکم

·   جعبه و کارتن اسباب کشی

·   نایلون های مخصوص و پلاستیک های حبابدار

بسته بندی وسایل شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهیم بطوری که در طول مسیر جاده تهران به تبریز و هنگام حمل آنها به این بخش از کشورمان، وسایل و لوازم شما کوچکترین آسیبی نبینند. ما ضمن درک حساسیت مشتریان مان که قصد اسباب کشی و استفاده از خدمات باربری تهران به تبریز و شهرهای دیگر استان آذربایجان شرقی را دارند، به خصوص جهت سالم رساندن وسایل و لوازم شکستنی در طول این مسیر، تمام تلاش خود همکاران مان را بکار می گیریم تا با استفاده از بهترین تکنیک ها، وسایل و روش ها طوری بسته بندی لوازم خانگی و یا اداری شما را انجام بدهیم تا کوچکترین آسیب و خسارتی وارد نشود.

البته به اطلاع هموطنان گرامی که قصد استفاده از خدمات ما در زمینه باربری و جابجایی بار از تهران به استان آذربایجان شرقی و به خصوص شهر تبریز دارند، که در طول مسیر و زمانی که حمل اسباب و اثاثیه شما به مقصد صورت می گیرد، کلیه وسایل شما بیمه هستند و می توانید ضمن استفاده از خدمات بارنامه و بیمه باربری شرکت اتوبار تیک بار، از سالم رسیدن کلیه بارها و وسایل خانه یا شرکت به مقصد - در هر یک از شهرهای استان آذربایجان شرقی - کاملا خاطر جمع باشید.

اسباب کشی و باربری یک هنر و بلکه یک دانش است و ما از آن به خوبی آگاهیم و می توانیم شما را در این راه به شما یاری برسانیم.


قیمت باربری تهران تبریز:

اگر در زمینه نرخ باربری و حمل بار از تهران به استان آذربایجان شرقی مایلید بدانید، همیشه می توانید در بخش قیمت و هزینه باربری تهران از جدیدترین تعرفه ها و نرخ ها مطلع شوید. همانطور که در آن بخش مشاهده خواهید کرد نرخ اسباب کشی تهران تبریز بسته به نوع خودروی باربری مورد نیاز شما (وانت بار، نیسان بار، کامیون روباز و یا کامیون مسقف) متفاوت است.  

البته جهت اطلاع از قیمت ها و هزینه نهایی اسباب کشی منزل یا شرکت و موسسه شما می توانید با همکاران ما تماس گرفته و از آخرین نرخ ها مطلع و در صورت امکان از تخفیف های ما بهره مند شوید.


جهت رزرو و استفاده از خدمات شرکت باربری و اتوبار تهران تیک بار با همکاران ما تماس بگیرید. با آرزوی اوقاتی خوش برای شما هموطنان عزیز در تبریز و استان آذربایجان شرقی.