یکی از مسائلی که پس از اسباب کشی به محل جدید و باز کردن بسته بندی ها و چیدمان آن ها با آن مواجه می شویم کارتن های بسته بندی باقی مانده می باشد. اغلب افراد با توجه به شرایط موجود اقدام به دور ریختن این کارتن ها بدون فکر به آینده می باشند. اما در این مقاله ما پیشنهاد هایی را به شما می دهیم تا با استفاده از این روش ها اقدام به انجام بهترین راهکار پس از اتمام باربری برای حل این موضوع نمایید.البته در برخی از شرکت های باربری تهران ، در صورت صلاحدید مشتری کلیه کارتن ها توسط شرکت جهت استفاده مجدد برداشته می شوند.


1.استفاده مجدد از کارتن ها در اسباب کشی بعدی

اگر مشتری پس از انجام خدمات اسباب کشی و اتمام جابجایی فضایی برای نگهداری جعبه ها داشته باشد ، می تواند به منظور استفاده مجدد از آن ها در جابجایی های بعدی ، اقدام به نگهداری جعبه ها نموده تا هم در هزینه باربری صرفه جویی نماید و هم در راستای حفاظت از محیط زیست قدم بردارد.


این کار را جهت کاهش اشغال حجم می توان با باز کردن جعبه ها انجام داد. بنابراین افرادی که امکان جابجایی مجدد در کوتاه مدت را در برنامه خود دارند می توانند اقدام به انجام این کار نمایند.در صورتی که قصد انجام این کار را دارید می بایست کارتن ها را در محیطی بدون هرگونه رطوبت قرار داده تا کیفیت کارتن ها حفظ شود. بهترین کار پس از باز کردن جعبه ها قرار دادن آن ها در کیسه های پلاستیکی بزرگ و بستن آن می باشد.

بسته بندی اسباب و اثاثیه


2.استفاده از کارتن ها برای بسته بندی اسباب و اثاثیه

چنانچه پس از اتمام مراحل باز کردن کارتن ها و چیدن اسباب و اثاثیه نیاز به انبار کردن برخی وسایل که فعلا به آن ها احتیاج ندارید را داشته باشید می توانید مجددا از این کارتن ها جهت بسته بندی و قرار گیری در انبار استفاده نمایید. چه بهتری که به جار خرید مجدد کارتن ها از کارتن هایی که در هنگام اسباب کشی از آن ها استفاده کرده اید بدین منظور بهره بگیرید و با انتخاب بهترین سایز برای وسایل خود از سالم ماند وسایلی که کمتر به آن ها احتیاج دارید در داخل کارتن ها اطمینان حاصل نمایید.


3.استفاده از کارتن ها به منظور ساخت کار دستی برای فرزندان

یکی از راهکار های جذاب به منظور استفاده مجدد از کارتن ها ، درست کردن وسایل و کار دستی برای فرزندانتان می باشد.با استفاده از این جعبه ها و یا حتی کارتن های آسیب دیده می توان اقدام به انجام این کار نمود و فرزند خود را سرگرم کرد.علاوه بر این می توانید از این کارتن ها خانه هایی برای حیوانات خانگی و یا حتی حیوانات داخل خیابان همچون گربه ها بسازید.


4. پس گیری کارتن ها توسط باربری تهران

همانطور که گفته شد در صورتی که شما به کارتن ها هیچ احتیاجی ندارید ، پیش از اسباب کشی می توانید با اتوبار مورد نظر خود طی کنید تا در صورت عدم نیاز به جعبه ها آن را از شما پس بگیرند تا از آن ها در اسباب کشی های بعدی استفاده کنند.در صورتی که خدمات بسته بندی وسایل بر عهده شرکت باربری بوده باشد با انجام این کار می توان از هزینه های بسته بندی بکاهید.


5.فروش کارتن های بسته بندی

امروزه شرکت های بازیافت مختلفی در سطح تهران مشغول به کار هستند که می توانید در صورتی که نیاز به جعبه ها نداشته باشید آن ها را به این شرکت ها فروخته تا مجددا این کارتن ها وارد چرخه تولید قرار گیرند.همچنین در صورتی که کارتن های باقی مانده از گذشته در منزل خود دارید می توانید شرکت هایی را به منظور خرید آن ها بیابید تا بتوانند از آن ها مجددا استفاده نمایند. امروزه این شرکت ها با خرید کارتن های سالم و یا حتی استفاده شده شما می توانند از آن ها استفاده مجدد نمایند و انجام این کار برای دو طرف اقدامی مناسب است.

باربری تهران


مراکز بازیافت در ازای گرفتن جعبه های بدون استفاده شما ، یا مبلغ آن (بر اساس وزن جعبه) و یا کیسه های زباله در اختیار شما قرار خواهند داد تا با انجام این کار کمک شایانی به محیط زیست صورت پذیرد.


6.واگذاری به دیگران

در صورتی که دیگر نیازی به کارتن های بسته بندی اثاثیه نداشته باشید می توانید آن ها را به خیشاوندان خود که قصد انجام اسباب کشی را دارند بدهید. قطعا در اطراف شما دوستان و آشنایانی پیدا می شوند که نیاز به چنین کارتن هایی جهت انجام امور مختلف دارند.همچنین می توانید به همسایگان خود این کارتن ها را واگذار کنید.


در پایان اگر قصد انجام اسباب کشی و نیاز به اتوبار را داشته باشید می توانید کلیه مراحل جابجایی خود را به شرکت باربری تیک بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین میزان امنیت اقدام به انجام اسباب کشی برای شما نماید. تیم مجرب باربری اتوبار تیک بار با وجود شعب متعدد در سراسر مناطق تهران یکی از بهترین شرکت های باربری تهران محسوب می شود.