توجه: اتوبار و باربری تیک بار تنها مجوز فعالیت در مناطق غرب و شمال غرب تهران را دارد.


یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین مناطق شمال شرق استان تهران محله اقدسیه می باشد. بسیاری از شرکت های باربری تهران امروزه در این منطقه از تهران مشغول فعالیت می باشند و آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری هستند. شرکت اتوبار تیک بار یکی از شرکت هایی است که با تجربه طولانی مدت در این زمینه آماده انجام تمامی خدمات اسباب کشی از جمله بسته بندی اسباب و اثاثیه ، باربری ، حمل و نقل و ... می باشد.


خدمات باربری اقدسیه تهران

یکی از زیر مجموعه های باربری تهران تیک بار ، باربری شمال تهران می باشد که باربری اقدسیه تهران جزئی از خدمات این محدوده است.


باربری اقدسیه تهران آماده همکاری با تمامی افراد و شرکت ها در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی لوازم و وسایل از محله اقدسیه به سایر نقاط تهران و یا شهرستان می باشد. خدمات باربری اقدسیه تهران عبارتند از:

• بسته بندی وسایل

• حمل اثاثیه منزل و یا شرکت به سایر نقاط تهران و شهرستان

• صدور بارنامه و بیمه باربری

• خدمات اجاره انبار در تهران

حمل بار به خارج از کشور

• و...


شرکت باربری تیک بار با سال ها تجربه در زمینه اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه در خدمت تمامی افراد و ارگان ها در منطقه اقدسیه تهران می باشد.


باربری تهران در اقدسیه


خدمات بسته بندی اتوبار اقدسیه تهران

یکی از خدمات شرکت باربری تیک بار بسته بندی وسایل به شکل کاملا حرفه ای و با استفاده از بروز ترین روش های بسته بندی می باشد. باربری اقدسیه تهران تمامی وسایل و لوازم شما را با استفاده از وسایل بسته بندی مخصوص آماده جا به جایی به سایر نقاط خواهد نمود به گونه ای که هیچ گونه صدمه ای در حین جا به جایی با اسباب و اثاثیه شما وارد نشود. پس شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده اسباب و اثاثیه خود را برای جابجایی به شرکت باربری تیک بار بسپارید. استفاده از کارتن های محکم ، استرچ رپ و انواع دیگر وسایل برخی از خدماتی است که ما در بسته بندی وسایل از آن استفاده خواهیم نمود.


شرکت باربری تیک بار با به کار گیری کارگران مجرب تمامی وسایل شما را به صورت دقیق و منظم بسته بندی و پس از آن جابجا خواهند نمود. لوازم باربری و ماشین های حمل بار مورد استفاده در باربری اقدسیه تهران جز بهترین لوازم مورد استفاده در باربری می باشد.


محدوده باربری اقدسیه تهران

منطقه اقدسیه تهران در قسمت شمال شرقی استان تهران واقع شده است.این منطقه جز قدیمی ترین و خوش آب و هوا ترین مناطق استان تهران می باشد.امروزه ساختمان های مسکونی و تجاری بسیاری در این منطقه احداث شده است که اهمیت یک شرکت باربری مناسب در این منطقه را دو چندان می کند.


محدوده اقدسیه از شرق تا بزرگراه امام علی ، از شمال تا بزرگراه ارتش ، از غرب به خیابان لنگری و از جنوب به بزرگراه صدر محدود می شود. با توجه به موقعیت نکانی این محله و دسترسی به سه بزرگراه اصلی تهران انجام امور باربری ساده تر صورت می گیرد. اما نکته ی مهمی که می بایست درباره باربری اقدسیه تهران مورد توجه قرار گیرد تسلط به تمامی خیابان های این محدوده جهت فرار از ترافیک های محدوده می باشد. باربری اقدسیه تهران با تیمی مسلط به محدوده می تواند تمامی اسباب و اثاثیه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به منطقه مورد نظر ارسال نماید.


باربری اقدسیه تهران


هزینه باربری اقدسیه تهران

تعرفه و قیمت های باربری و حمل بار توسط اتحادیه حمل بار محاسبه می گردد.اما برخی از خدمات اضافی ممکن است سبب تغییر قیمت ها شود. ما در باربری تیک بار در تلاش هستیم که بر اساس خدمات ارائه شده ، بهترین قیمت را نسبت به سایر شرکت ها برای افراد در نظر بگیریم تا مشتری همواره و از هر جهت از باربری تیک بار رضایت کامل را داشته باشد.


تغییر قیمت ها ممکن است به علت نوع و تعداد خودرو های حمل بار ، تعداد کارتن ها جهت بسته بندی ، تعداد کارگران جهت حمل و نقل سریع تر اسباب و اثاثیه و ... صورت بگیرد.


.شرکت باربری تیک بار آماده ارائه خدمات باربری جهت امور باربری اقدسیه تهران می باشد.برای اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره می توانید با ما در تماس باشید