شرکت باربری تهران تیک بار در زمینه باربری مرزداران به عنوان یکی از محلات پر جمعیت شهر تهران، کلیه خدمات اسباب کشی و حمل بار را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. همکاران ما در بلوار مرزداران و اطراف آن و همچنین سایر مناطق باربری غرب تهران، کلیه خدمات اثاث کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه را به مشتریان گرامی ارائه می دهند.


اگر قصد اسباب کشی در محله مرزداران را دارید و به دنبال بهترین شرکت اتوبار تهران و فعال در این منطقه هستید، می توانید با همکاران ما در باربری تهران تیک بار تماس بگیرید. همکاران ما در شعب باربری غرب تهران در خدمت شما هستند. با تماس شما، هماهنگی های اولیه در زمینه زمان بندی کار و همچنین مشخص شدن نوع خدمات باربری (یعنی اثاث کشی اثاثیه منزل و یا جابجایی لوازم شرکت ها و موسسات) و موارد دیگر، اقدامات اولیه را انجام داده و سپس در زمان مورد نظر ضمن انتخاب ماشین حمل بار و باربری به تعداد و نوع مورد نیاز مشتریان و ارسال آن ها به همراه راننده های حرفه ای و همچنین کارگر حمل بار به تعداد مورد نظر و یا برحسب درخواست مشتری، سایر اقدامات لازم را انجام می دهند.


اتوبار مرزداران تهران:

خدمات اسباب کشی و اثاث کشی در مرزداران که یکی از مناطق مهم غرب تهران است، توسط شرکت های اتوبار مرزداران صورت می گیرد. این شرکت ها از جمله شرکت باربری تهران تیک بار، هر گونه خدمات در این حیطه را به مشتریان خود عرضه می کنند. از جمله:

بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت در محل

حمل بار به شهرستان و یا حمل بار تهران از بلوار مرزداران

✔ جابجایی کلیه لوازم منزل و یا اداری پس از بسته بندی اثاثیه

✔ بهره گیری از خودروهای باربری و همچنین کارگران مجرب (کارگر اسباب کشی)

باربری مرزداران


شرکت خدمات باربری تهران تیک بار همچنین در راستای اهداف خود که سرویس دهی هرچه بهتر به مشتریان است، برخی خدمات دیگر را در این زمینه ارائه می دهند و تا در صورت نیاز مشتری این خدمات ارائه گردد. از جمله سایر خدمات باربری تهران تیک بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• خدمات باربری VIP برای بسته بندی و جابجایی وسایل با ارزش و گران قیمت

• صدور بیمه باربری توسط باربری تهران تیک بار

اجاره انبار در تهران به منظور انبار موقت اسباب و وسایل


خدمات بسته بندی اثاثیه در باربری مرزداران:

بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت یکی از بخش های مهم در خدمات اسباب کشی و حمل بار باربری تهران است. همانطور که می دانید، هر چه بسته بندی دقیق تر و بهتر باشد، امکان ضربه خوردن و یا آسیب رسیدن به وسایل و لوازم منزل و یا شرکت ها کمتر می شود. خوشبختانه امروزه دیگر نیازی نیست که در زمان اثاث کشی و جابجایی وسایل خود توسط کارگران باربری مرزداران و یا مناطق دیگر تهران نگران باشید.


با استفاده از جعبه و کارتن اسباب کشی، پوشش محافظ و کاور از جنس نایلون و پلاستیک های حبابدار و ضد ضربه و مقاوم براحتی وسایل و لوازم شما بسته بندی و آماده حمل بار توسط باربری مرزداران می شوند.


کارگران و پرسنل ما در واحد باربری غرب تهران ضمن رعایت کلیه اصول اسباب کشی و بکارگیری جدیدترین و بهترین استاندارد ها در این زمینه تلاش می کنند تا بهترین نوع بسته بندی را برای شما انجام دهند. این خدمات به گونه ای صورت می گیرد که حتی در صورت دور بودن مقصد (مانند شهرستان های دوردست کشور) و همچنین لوازم حساس و شکستنی (مانند ظروف و چینی جات آشپزخانه) و به ویژه موارد حساسی مانند بسته بندی و حمل جهیزیه عروس، هیچ خسارتی به وسایل و اثاثیه شما وارد نمی شود.

باربری تهران


خودروهای باربری مرزداران:

همانطور که در ارتباط با خودروهای باربری تهران نوشته ایم، شرکت اتوبار تهران تیک بار از انواع بهترین خودروهای باربری جهت ارسال و حمل وسایل مشتریان خود در محله مرزداران تهران استفاده می کند. خودروهای باربری تهران تیک بار دارای خصوصیات زیر که مهم ترین نکات در ارتباط با خودروهای باربری است، می باشند:

• جهت جابجایی بار مناسب باشند.

• دارای ایمنی بالایی هستند.

• ظرفیت و فضای مناسب جهت حمل بار داشته باشند.


البته در صورت درخواست مشتریان محترم در خدمات باربری مرزداران، خدمات وانت بار تهران نیز به آن ها ارائه می گردد. این خدمات برای مشتریانی است که قصد حمل بارهای نسبتا کم و یا ارزان قیمت را دارند به مشتریان ارائه می گردد.برای استفاده از این خدمت باربری تهران تیک بار می توانید انتخاب هایی از جمله نیسان وانت یا پیکان وانت که هریک دارای فضای حمل بار متفاوتی هستند داشته باشید.


قیمت باربری مرزداران:

لیست کلیه قیمت و هزینه باربری تهران در مناطق مختلف و با استفاده از خودروهای مختلف (اعم از وانت بار، کامیون های روباز و یا مسقف و یا نیسان بار) در صفحه هزینه باربری تهران نوشته شده که می توانید قیمت ها و تعرفه ها را بر اساس نیاز خود به صورت حدودی محاسبه نمایید. البته در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر همکاران ما نیز آماده اند تا کلیه راهنمایی های لازم را در این زمینه به شما ارائه بدهند. جهت اطلاع دقیق از قیمت باربری مرزداران و یا به طور کلی باربری تهران می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.کلیه نرخ های پایه ما بصورت رسمی و اعلام شده توسط اتحادیه باربری تهران می باشد.


در پایان اگر قصد اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل یا شرکت ، موسسه، سازمان، فروشگاه و ... خود در محدوده مرزداران تهران را دارید، جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید با کارشناسان ما در باربری تهران تیک بار در ارتباط باشید. شرکت خدمات باربری تهران تیک بار آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما عزیزان می باشد.